Pucharek Mari Bowl H15,5 cm Zielony

Iittala

299,00 zł brutto

Pucharek Mari to jeden z najbardziej klasycznych produktów pochodzących z oferty fińskiej firmy Iittala. Prezentowany, bardzo dziewczęcy w formie, puchar na lody Mari to większa wersja produktu, ta o wysokości 15,5 cm. 

Wysokość.H 15,5
Materiał Szkło
Kolor Zielony

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

5 Przedmioty

Pucharek Mari to jeden z najbardziej klasycznych produktów pochodzących z oferty fińskiej firmy Iittala. Prezentowany, bardzo dziewczęcy w formie, puchar na lody Mari to większa wersja produktu, ta o wysokości 15,5 cm. Mari może znaleźć także zastosowanie jako ozdoba wnętrza, do serwowania słodkości, czy przechowywania drobiazgów. To także świetne naczynie na biżuterię, perły, korale... Swoim czarującym, lekko koronowym stylem ustawione na półce, czy regale może w delikatny sposób podkreślić wnętrze stylizowane na stare. Wykonany ze szkła puchar i zapakowany w ładny kartonik to doskonały prezent. Nie może być myty wzmywarce! Źródło photo: Iittala, Finlandia.

Armi Ratia

Armi Ratia (1912-1979) was the founder of the Finnish textile and clothing company Marimekko Oy. From a modest start in 1951, the brand was on the world map by the 1960s, and remains the most well known Scandinavian design brand to this day.

Więcej

Produkty powiązane