Pucharek Mari Glass Bowl H12 cm Niebieski

Iittala

200,00 zł brutto

Pucharek Mari to jeden z najbardziej klasycznych produktów pochodzących z oferty fińskiej firmy Iittala. Prezentowany, bardzo dziewczęcy w formie, puchar na lody Mari to mniejsza wersja produktu, ta o wysokości 12 cm.

Wysokość.H 12
Materiał Szkło
Kolor Niebieski

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Pucharek Mari to jeden z najbardziej klasycznych produktów pochodzących z oferty fińskiej firmy Iittala. Prezentowany, bardzo dziewczęcy w formie, puchar na lody Mari to mniejsza wersja produktu, ta o wysokości 12 cm. Mari może znaleźć także zastosowanie jako ozdoba wnętrza, do serwowania słodkości, czy przechowywania drobiazgów. Swoim czarującym, lekko koronowym stylem wyeksponowany może w delikatny sposób podkreślić wnętrze stylizowane na stare. Wykonany ze szkła puchar i zapakowany w ładny kartonik to doskonały pomysł na prezent. Nie może być myty w zmywarce! Źródło photo: Iittala, Finlandia.

Armi Ratia

Armi Ratia (1912-1979) was the founder of the Finnish textile and clothing company Marimekko Oy. From a modest start in 1951, the brand was on the world map by the 1960s, and remains the most well known Scandinavian design brand to this day.

Więcej

Produkty powiązane